WCZYTUJĘ

Wpisz szukaną frazę

Redaktor AgeFree

#ChcęToPrzeżyć po pięćdziesiątce!

Udostępnij

Nigdy nie jest za późno, żeby spełniać marzenia – tym hasłem motywujemy ludzi, którzy metrykalną młodość mają za sobą, do tego, żeby nie rezygnować z marzeń i wziąć sprawy w swoje ręce. Coraz więcej osób bierze je sobie do serca – mają świadomość, że marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia! Portale i social media pełne są historii ludzi, którzy w drugiej połowie życia postanawiają zrobić wszystko to, na co wcześniej nie mieli czasu, środków lub po prostu odwagi. Wszyscy – zarówno młodsi, jak i starsi – chcą zostać bohaterami takich historii. Teraz mają taką możliwość – dzięki Katalogowi Marzeń.

Katalog Marzeń – portal, którego misją jest niesienie radości ze spełniania marzeń oraz sprawianie, by świat był lepszym miejscem – dostrzegł dążenie ludzi dojrzałych do realizacji marzeń. Na swojej platformie katalogmarzen.pl łączy marzących z tymi, którzy pomagają zmaterializować marzenia i dopieścić swoje wewnętrzne dziecko.

Najnowsza akcja portalu – która rusza, nomen omen, w Dzień Dziecka – kierowana jest do ludzi po 55. roku życia. Wszak na naukę, miłość i spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno, a wiek to tylko liczba!

Do wzięcia udziału w akcji Katalogu Marzeń #ChcęToPrzeżyć Silver zapraszamy wszystkich ludzi 55+ z Warszawy i okolic, którzy:

  • lubią doświadczać nowych rzeczy,
  • są aktywni – w życiu i social mediach (aktywne konto w social mediach jest wymagane),
  • zarażają znajomych pozytywną energią i motywują do spełniania marzeń.

Jeśli spełniasz te kryteria, dołącz do akcji!

Wyślij zgłoszenie poprzez stronę https://katalogmarzen.pl/chcetoprzezyc/ – napisz w nim, dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś zostać Testerem Marzeń. Jeśli Twój opis i Twoja aktywność w social mediach przekonają członków kapituły konkursu – przechodzisz dalej!

W ten sposób możesz zakwalifikować się do kolejnego etapu. Masz ogromne szanse – poszukujemy aż 100 uczestników!

Każdy z nich otrzyma voucher (za darmo). Trzeba go zrealizować i zrelacjonować to na swoich kanałach social media. Na tej podstawie jury wybierze osoby do kolejnych etapów. W ostatnim, trzecim, do przetestowania są między innymi takie atrakcje jak skok ze spadochronem, lot balonem, przejażdżka super samochodem, dzień w SPA i profesjonalna sesja zdjęciowa. Zasady kolejnych etapów opisane są tutaj: Chcę To Przeżyć – Katalog Marzeń (katalogmarzen.pl)

Najważniejsze są tu dla nas zaangażowanie, kreatywność i aktywność na każdym etapie – mówią organizatorzy konkursu, zachęcając do zgłaszania się i dołączenia do społeczności 2200 Marzycieli, którzy wzięli udział w poprzednich czterech edycjach akcji spełniając łącznie ponad 3000 marzeń.

Na zwycięzców akcji #ChcęToPrzeżyć Silver czekają nagrody – abonamenty do wykorzystania w Katalogu Marzeń:

I miejsce – Roczny Abonament na Spełnianie Marzeń – 2 400 zł

II miejsce – Półroczny Abonament na Spełnianie Marzeń – 1200 zł

III miejsce – Kwartalny Abonament na Spełnianie Marzeń – 600 zł

Zgłoszenia przyjmowane są od 1 czerwca do 26 czerwca pod linkiem: https://katalogmarzen.pl/chcetoprzezyc/

Powodzenia!

Katalog Marzeń powstał 12 lat temu, aby pomagać spełniać marzenia ludzi w każdym wieku. Na portalu katalogmarzen.pl można wybierać prezenty z oferty ponad 6500 atrakcji realizowanych w całej Polsce.