WCZYTUJĘ

Wpisz szukaną frazę

Portal wolniodmetryki.pl promuje pozytywny wizerunek ludzi dojrzałych i inspiruje do stylu życia, którego nie ogranicza metryka.

Pokazujemy, że wiek to tylko liczba, młodość to stan umysłu, a piękno nie ma metryki.

Wolniodmetryki.pl to strefa wolna od stereotypów, uprzedzeń, wrogości. Jesteśmy tu, żeby dzielić się pozytywnymi historiami, szerzyć piękne idee i szlachetne wartości. Jesteśmy, żeby wywoływać uśmiech, zarażać entuzjazmem i promować ideę życia wolnego od metryki.

my-visual_47480194

O Autorce

Pomysłodawczynią i wydawcą portalu wolniodmetryki.pl jest Aleksandra Laudańska – trendwatcherka skoncentrowana na tematyce wiekowienia, propagatorka idei smart aging i autorskiej koncepcji edukacji do długowieczności; redaktor naczelna wydawanego przez Urząd m.st. Warszawy „Warszawskiego Miesięcznika  Seniorów #POKOLENIA”, ekspert komunikacji marketingowej.

W 2018 zdobyła pierwsze miejsce w konkursie Siemens Future Living Award za futurystyczną wizję długowiecznego społeczeństwa i życia niezdeterminowanego metryką „Czaso(do)wolność”. W 2015 roku, w tym samym konkursie, została wyróżniona za projekt co-livingu dla seniorek.

https://www.linkedin.com/in/aleksandra-laudanska/

https://agefree.blog/