WCZYTUJĘ

Wpisz szukaną frazę

O nas słów kilka…

Portal wolniodmetryki.pl ma na celu promowanie pozytywnego wizerunku ludzi dojrzałych i inspirowanie do stylu życia, którego nie ogranicza metryka.

Pokazujemy, że wiek to tylko liczba, a młodość to stan umysłu.

Wolniodmetryki.pl to strefa wolna od stereotypów, uprzedzeń, wrogości. Jesteśmy tu, żeby dzielić się pozytywnymi historiami, szerzyć piękne idee i szlachetne wartości. Jesteśmy, żeby wywoływać uśmiech, zarażać entuzjazmem i szerzyć ideę życia wolnego od metryki.

O Autorce

Pomysłodawczynią i wydawcą portalu wolniodmetryki.pl jest Aleksandra Laudańska – trendwatcherka skoncentrowana na tematyce wiekowienia, propagatorka edukacji do długowieczności i autorskiej koncepcji smart aging; redaktor naczelna wydawanego przez Urząd m.st. Warszawy „Warszawskiego Miesięcznika  Seniorów #POKOLENIA”, ekspert komunikacji marketingowej.

W 2018 zdobyła pierwsze miejsce w konkursie Siemens Future Living Award za futurystyczną wizję długowiecznego społeczeństwa i życia niezdeterminowanego metryką „Czaso(do)wolność”. W 2015 roku, w tym samym konkursie, została wyróżniona za projekt co-livingu dla seniorek.

https://www.linkedin.com/in/aleksandra-laudanska/

https://agefree.blog/