WCZYTUJĘ

Wpisz szukaną frazę

Redaktor AgeFree

PoGGadajmy

Udostępnij

Gadu-Gadu kończy w tym roku 20 lat. 15 sierpnia 2000 roku ukazała się wersja 3.0 aplikacji SMS Express umożliwiając darmowe rozmowy między jej użytkownikami. Tak zaczęła się era klikania na „gadulcu”, której to czynności oddawało się po 10 latach od uruchomienia komunikatora aż 10,5 mln użytkowników. Ogromna część z nich do dziś wspomina to z dużym sentymentem.

W 2018 roku GG przeszło w ręce firmy Fintecom, której właściciele (para doświadczonych w branży fintech przedsiębiorców w wieku 45+), chcą przywrócić świetność kultowej polskiej marce i dostosować komunikator do potrzeb współczesnych odbiorców. A tych GG ma w tym momencie prawie milion.

Tak, Polacy nie zapomnieli o GG i wciąż z niego korzystają. Szczególnie chętnie (oprócz zwykłej wymiany wiadomości okraszonych kultowymi emotkami) z funkcji ruletki, która pozwala poznać różne osoby z całej Polski.

Jak z niej korzystać? Wystarczy wybrać płeć i wiek osób, z którymi potencjalnie chcemy nawiązać kontakt. Potem kliknąć „losuj” i odczekać kilka sekund.

Można również – jeśli zależy nam na wyszukiwaniu znajomych wyłącznie z danej miejscowości – skorzystać z opcji wyszukiwania w „Ludzie” (Katalog Publiczny).

A następnie – w zależności od tego, czy wylosowana osoba nas zainteresuje, lub nie – zacząć rozmowę lub szukać dalej.

Historie, jakimi dzielą się użytkownicy GG pokazują, że w ten sposób można nie tylko popisać z kimś z drugiego końca Polski, ale również spotkać przyjaciela, a nawet miłość.

GG to wygodne, darmowe, narzędzie do komunikacji, można z niego korzystać na telefonie i komputerze. Nie masz go jeszcze?  Zainstaluj i wypróbuj:

gg.pl

Google Play

App Store