WCZYTUJĘ

Wpisz szukaną frazę

Regulamin dodawania komentarzy w serwisie wolniodmetryki.pl

 1. Administratorem serwisu wolniodmetryki.pl jest Silver Content Hub Sp. z  o.o. z siedzibą w Warszawie.
 2. Serwis wolniodmetryki.pl udostępnia swoim Użytkownikom możliwość dodawania komentarzy w celu wymiany informacji i opinii.
 3. Aby dodać komentarz należy podać nick Użytkownika.
 4. Aby otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach należy podać adres e-mail, na który będą one wysyłane.
 5. Adres e-mail podany przez Użytkownika w celu opisanym w pkt. 4 nie będzie wykorzystywany do innych celów niż wysyłanie powiadomień o nowych komentarzach – więcej informacji w Polityce Prywatności.
 6. W każdej chwili możesz anulować otrzymywanie powiadomień o których mowa w pkt. 4 , klikając w otrzymanej wiadomości e-mail przycisk anuluj subskrypcję.
 7. Umieszczając komentarze w serwisie wolniodmetryki.pl Użytkownicy wyrażają zgodę na publikowanie ich, a także akceptują warunki niniejszego Regulaminu .
 8. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach serwisu wolniodmetryki.pl komentarzy sprzecznych z obowiązującym prawem, a także:
 • związanych z pornografią,
 • wzywających do wszelkiego rodzaju nienawiści i przemocy,
 • zawierających treści faszystowskie,
 • wulgarne, nieprzyzwoite i obraźliwe,
 • obrażające uczucia religijne,
 • naruszające prawa autorskie lub prawa innych osób.
 1. W serwisie obowiązuje zakaz używania wulgaryzmów.
 2. Nie akceptujemy wyśmiewania i obrażania innych Użytkowników, należy ich traktować w sposób, w jaki sami chcielibyśmy być potraktowani.
 3. Niedopuszczalne jest zamieszczanie na łamach serwisu treści reklamowych (zawierających linki do innych stron).
 4. Komentarze będą pojawiać się automatycznie, mogą zostać usunięte w przypadku naruszania niniejszego Regulaminu.
 5. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do wyłączenia możliwości komentowania na stronach prowadzonego przez siebie serwisu bez podawania przyczyn.
 6. Administratorzy serwisu wolniodmetryki.pl mają prawo do niepublikowania wypowiedzi, które nie spełniają warunków określonych w niniejszym Regulaminie, a także do blokowania osób naruszających w sposób notoryczny jego postanowienia.
 7. Administratorzy serwisu zastrzegają sobie prawo do modyfikowania niniejszego Regulaminu. Wszelkie zmiany wchodzą w życie w momencie ich opublikowania na tej stronie.